Parasole z nadrukiem występujące w różnych odsłonach

Parasole z nadrukiem

Parasole z nadrukiem

Parasole z nadrukiem jako coraz bardziej popularny gadżet reklamowy zostają stale urozmaicane. Rynek reklamowy rządzi się swoimi prawami i chcąc zabłysnąć i przebić się w tej branży firmy stale musza wzbogacać swą ofertę by z czasem nie stała się ona zwyczajnie nudna. Nawet tak prosty przedmiot jakim jest parasol, można tak zmienić by stał się czymś wyjątkowym. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele modeli dostosowanych do naszych potrzeb. Są to między innymi parasole składane. Ich wyjątkową zaletą są małe rozmiary, dzięki którym bez trudu zmieści się w małej damskiej torebce lub większej kieszeni.

Taki parasol może być równie kolorowy i spełniać idealnie rolę nośnika reklamy jak tradycyjne modele. parasole z nadrukiem mogą być też wyposażone w specjalny automatyczny mechanizm znacznie ułatwiający nam jego eksploatację. Tutaj wybór jest tak szeroki, że z pewnością znajdziemy coś dla siebie. Dla niektórych firm równie ważne jak materiał czy stopień automatyzacji jest uchwyt trzymany przez użytkownika w dłoni. Te zwykle wykonywane są z drewna, plastiku lub metalu.

Rączki drewniane zdecydowanie wyróżniają się na tle pozostałych oprócz tego, że są wyjątkowo wygodne, ciepłe, to dodatkowo mogą być ozdobione w dowolny, trwały sposób. Poza tym drewno może występować w różnych odcieniach co otwiera przed nami możliwości tworzenia bardzo ciekawych modeli, które w jeszcze lepszy sposób podkreślą obraz wydrukowany na czaszy. Parasole z nadrukiem coraz częściej wykonywane są z uwzględnieniem podziału wiekowego. Dla młodszych klientów stworzone zostały bowiem specjalne modele, które poza ochroną przed deszczem dają im możliwość zabawy.

Takie dziecięce parasole, choć służące reklamie mogą mieć kształt różnych zwierząt, bądź ich czasza może być prawdziwą kolorowankę. Taki nowoczesny parasol okazuje się niezastąpiony na przykład w czasie dłuższej podróży tramwajem, czy autokarem. Dziecko czekając na odpowiedni przystanek może pomalować swój parasol, który bez problemy wróci do swego pierwotnego wyglądu po najbliższym deszczu.